Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Hala Moszczenica

Moszczenica, łódzkie

  • 600 000 zł
  • 800 m²
  • 750 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Waliszczak

Skontaktuj się

Hala Moszczenica

Moszczenica, łódzkie

zaktualizowane:
14 maja 2026

600 000 zł

800 m²

750 zł/m²

Hala Moszczenica

Zaktualizowane: 14 maja 2026

600 000 zł 800 m² 750 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Rodzaj budynku:
hala
Przeznaczenie:
produkcyjno-magazynowe
Powierzchnia działki:
4 120 m²
Kondygnacje:
-

Rodzaj budynku:

hala

Przeznaczenie:

produkcyjno-magazynowe

Powierzchnia działki:

4 120 m²

Kondygnacje:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 600 000 zł (750 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Budynek: 800 m²
  •   hala; stan: bardzo dobry
  •   przeznaczenie produkcyjno-magazynowe
  • Działka: 4 120 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą utwardzoną

Lokalizacja

Opis nieruchomości

|

Budynek o wymiarach 68x13m.

Wyremontowana część budynku o powierzchni 240m2, wymiary 19x13m.
Wysokość 3,47 - 3.82m.
Brama wjazdowa sterowana elektrycznie. Rampa. Podjazd.

Powierzchnia działki 4120m2 , wymiary 40x100m.
Bezpośrednio przy drodze gminnej - ul. 100-lecia odzyskania niepodległości.

Woda z sieci, kanalizacja gminna.
Działka - użytkowanie wieczyste.

Przy hali plac manewrowy. (...)

Agent

Piotr Waliszczak

730 000...

730 000 777

44 648 48 22

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

730 000...

730 000 777

44 648 48 22

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości