Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Lokal użytkowy Moszczenica

Moszczenica, łódzkie

  • 12 000 000 zł
  • 21 000 m²
  • 571,43 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Waliszczak

Skontaktuj się

Lokal użytkowy Moszczenica

Moszczenica, łódzkie

zaktualizowane:
14 maja 2026

12 000 000 zł

21 000 m²

571,43 zł/m²

Lokal użytkowy Moszczenica

Zaktualizowane: 14 maja 2026

12 000 000 zł 21 000 m² 571,43 zł/m²

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 12 000 000 zł (571,43 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka lokalu: 21 000 m²
  • Rozkład lokalu: piętro
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnych miejsc parkingowych

Lokalizacja

Opis nieruchomości

|
Oferta sprzedaży terenu o powierzchni około 2,1ha, zabudowanego budynkami mieszkalnymi.

Na ofertę składa się:

- blok 5 kondygnacji (20 mieszkań) w którym znajduje się 16 mieszkań (4 lokale stanowią odrębną własność) o pow. użytkowej 800m2,

- blok 5 kondygnacji w którym znajduje się 10 mieszkań (10 mieszkań stanowi odrębną własność) o pow. użytkowej ok. 800m2,

- blok 3 kondygnacje w którym znajdują się 34 mieszkania o pow. (...)

Agent

Piotr Waliszczak

730 000...

730 000 777

44 648 48 22

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

730 000...

730 000 777

44 648 48 22

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości