Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Moszczenica - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal użytkowy Moszczenica

Moszczenica,łódzkie

12 000 000 zł21 000 m² 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| oferta sprzedaży terenu o powierzchni około 2,1ha, zabudowanego budynkami mieszkalnymi. Na ofertę składa się: - blok 5 kondygnacji (20 mieszkań) w którym znajduje się 16 mieszkań (4.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź(Moszczenica + 19 km)

960 000 zł251 m² 3 824,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuję do sprzedaży lokal handlowo -usługowy o powierzchni 251 m2, położony w jezdnej części ul. Piotrkowskiej. Lokal jest również dostępny od ulicy Kościuszki. Lokal obejmuje 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rokicińska

Andrespol(Moszczenica + 24 km)

2 500 000 zł4 620 m² 541,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż działka z potencjałem wraz z zabudową usługową i mieszkalną przy ul. Rokicińska 141 w Andrespolu, położoną na działce o wymiarach 4620m2. Działka posiada.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij